430 000 €
3308 €/m²
Property 60807 photo 1
Property 60807 photo 2
Property 60807 photo 3
Property 60807 photo 4
Property 60807 photo 5
Property 60807 photo 6
Property 60807 photo 7
Property 60807 photo 8

Details

  • Rok budowy: 2007
  • Rok remontu: 2021
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 126 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 130 metrów kwadratów na Peloponezie. Domek składa się z 3 pięter. Piwnica się z spiżarnia. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 3307 €/m²
  • Kod obiektowy 60807
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
350 000 € 330 000 € 1666 €/m²
  • Kod obiektowy 62557
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
350 000 € 310 000 € 1834 €/m²
  • Kod obiektowy 62677
  • Metry kw. 169 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
450 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 63054
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
420 000 € 410 000 € 1357 €/m²
  • Kod obiektowy 63964
  • Metry kw. 302 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
400 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 65126
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
395 000 € 2724 €/m²
  • Kod obiektowy 66000
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera