350 000 € 330 000 €
1667 €/m²
Property 62557 photo 1
Property 62557 photo 2
Property 62557 photo 3
Property 62557 photo 4
Property 62557 photo 5
Property 62557 photo 6
Property 62557 photo 7
Property 62557 photo 8
Property 62557 photo 9
Property 62557 photo 10
Property 62557 photo 11
Property 62557 photo 12
Property 62557 photo 13
Property 62557 photo 14
Property 62557 photo 15
Property 62557 photo 16
Property 62557 photo 17
Property 62557 photo 18
Property 62557 photo 19
Property 62557 photo 20
Property 62557 photo 21
Property 62557 photo 22
Property 62557 photo 23
Property 62557 photo 24
Property 62557 photo 25
Property 62557 photo 26

Details

  • Rok budowy: 2008
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 780 m
  • Odległość od lotniska: 149 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 198 metrów kwadratów na Peloponezie. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Drugie piętro się z salon z kuchnią, jedna łazienka, 2 spiżarni. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 3307 €/m²
  • Kod obiektowy 60807
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
350 000 € 330 000 € 1666 €/m²
  • Kod obiektowy 62557
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
340 000 € 1888 €/m²
  • Kod obiektowy 62642
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
350 000 € 310 000 € 1834 €/m²
  • Kod obiektowy 62677
  • Metry kw. 169 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
450 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 63054
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
420 000 € 410 000 € 1357 €/m²
  • Kod obiektowy 63964
  • Metry kw. 302 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
305 000 € 2033 €/m²
  • Kod obiektowy 64536
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
400 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 65126
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
335 000 € 3316 €/m²
  • Kod obiektowy 65471
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
395 000 € 2724 €/m²
  • Kod obiektowy 66000
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera