420 000 € 410 000 €
1358 €/m²
Property 63964 photo 1
Property 63964 photo 2
Property 63964 photo 3
Property 63964 photo 4
Property 63964 photo 5
Property 63964 photo 6
Property 63964 photo 7
Property 63964 photo 8
Property 63964 photo 9
Property 63964 photo 10
Property 63964 photo 11
Property 63964 photo 12
Property 63964 photo 13
Property 63964 photo 14
Property 63964 photo 15

Details

  • Rok budowy: 1990
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 143 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba
  • Playroom

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 302 metrów kwadratów na Peloponezie. Domek składa się z 3 pięter. Piwnica się z jedna łazienkaspiżarnia. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 3 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 3307 €/m²
  • Kod obiektowy 60807
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
350 000 € 330 000 € 1666 €/m²
  • Kod obiektowy 62557
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
340 000 € 1888 €/m²
  • Kod obiektowy 62642
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
350 000 € 310 000 € 1834 €/m²
  • Kod obiektowy 62677
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
450 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 63054
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
420 000 € 410 000 € 1357 €/m²
  • Kod obiektowy 63964
  • Metry kw. 302 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
400 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 65126
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
395 000 € 2724 €/m²
  • Kod obiektowy 66000
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera