Property 60832 photo 1
Property 60832 photo 2
Property 60832 photo 3
Property 60832 photo 4
Property 60832 photo 5
Property 60832 photo 6
Property 60832 photo 7
Property 60832 photo 8
Property 60832 photo 9
Property 60832 photo 10
Property 60832 photo 11
Property 60832 photo 12
Property 60832 photo 13
Property 60832 photo 14
Property 60832 photo 15
Property 60832 photo 16
Property 60832 photo 17
Property 60832 photo 18
Property 60832 photo 19
Property 60832 photo 20
Property 60832 photo 21
Property 60832 photo 22

Details

  • Liczba pięter: 6
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: inny
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 250 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż duplex o powierzchni 127 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się zCzwarte piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Piąte piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Dupleks ma układ przedni także zawiera kominek, parking, winda, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
455 000 € 3137 €/m²
  • Kod obiektowy 55997
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 3571 €/m²
  • Kod obiektowy 56205
  • Metry kw. 112 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
330 000 € 2088 €/m²
  • Kod obiektowy 56789
  • Metry kw. 158 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
440 000 € 3606 €/m²
  • Kod obiektowy 57552
  • Metry kw. 122 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 3539 €/m²
  • Kod obiektowy 57553
  • Metry kw. 226 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
155 000 € 2214 €/m²
  • Kod obiektowy 58251
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
650 000 € 3066 €/m²
  • Kod obiektowy 58924
  • Metry kw. 212 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
730 000 € 3560 €/m²
  • Kod obiektowy 59239
  • Metry kw. 205 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
220 000 € 2857 €/m²
  • Kod obiektowy 59816
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
179 000 € 1845 €/m²
  • Kod obiektowy 59893
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera