1 900 000 € 1 500 000 €
6667 €/m²
Property 60871 photo 1
Property 60871 photo 2
Property 60871 photo 3
Property 60871 photo 4
Property 60871 photo 5
Property 60871 photo 6
Property 60871 photo 7
Property 60871 photo 8
Property 60871 photo 9
Property 60871 photo 10

Details

  • Rok budowy: 2010
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: gaz
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 225 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Czwarte piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 8333 €/m²
  • Kod obiektowy 61407
  • Metry kw. 192 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 310 000 € 11105 €/m²
  • Kod obiektowy 58379
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 300 000 € 11500 €/m²
  • Kod obiektowy 64182
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 380 000 € 6432 €/m²
  • Kod obiektowy 8831
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
2 400 000 € 13186 €/m²
  • Kod obiektowy 65677
  • Metry kw. 182 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 350 000 € 7580 €/m²
  • Kod obiektowy 64246
  • Metry kw. 310 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 650 000 € 6600 €/m²
  • Kod obiektowy 3143
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 550 000 € 3875 €/m²
  • Kod obiektowy 13475
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 310 000 € 11379 €/m²
  • Kod obiektowy 58380
  • Metry kw. 203 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 650 000 € 8918 €/m²
  • Kod obiektowy 8247
  • Metry kw. 185 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera