2 310 000 €
11106 €/m²
Property 58379 photo 1
Property 58379 photo 2
Property 58379 photo 3
Property 58379 photo 4

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 420 m
  • Odległość od lotniska: 28 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 208 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Trzecie piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Czwarte piętro się z 3 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kominek, basen, ogród, trawę, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 045 000 € 10684 €/m²
  • Kod obiektowy 56255
  • Metry kw. 285 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
2 550 000 € 10493 €/m²
  • Kod obiektowy 63861
  • Metry kw. 243 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
3 200 000 € 16000 €/m²
  • Kod obiektowy 29231
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 442 000 € 13991 €/m²
  • Kod obiektowy 64588
  • Metry kw. 246 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 900 000 € 7631 €/m²
  • Kod obiektowy 65867
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
2 600 000 € 13903 €/m²
  • Kod obiektowy 64109
  • Metry kw. 187 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 590 000 € 11990 €/m²
  • Kod obiektowy 58419
  • Metry kw. 216 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 310 000 € 11105 €/m²
  • Kod obiektowy 58379
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 500 000 € 7886 €/m²
  • Kod obiektowy 57072
  • Metry kw. 317 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
2 800 000 € 7567 €/m²
  • Kod obiektowy 31680
  • Metry kw. 370 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera