Sprzedaż - Działka 5000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Nikiti
Na zapytanie
Property 61317 photo 1
Property 61317 photo 2
Property 61317 photo 3
Property 61317 photo 4
Property 61317 photo 5
Property 61317 photo 6
Property 61317 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 88 km

Opis

Na sprzedaż Działka5000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
45 000 € 292 €/m²
  • Kod obiektowy 64780
  • Metry kw. 154 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
520 000 € 208 €/m²
  • Kod obiektowy 60865
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
280 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 62824
  • Metry kw. 5980 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
65 000 € 714 €/m²
  • Kod obiektowy 63463
  • Metry kw. 91 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
35 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 62359
  • Metry kw. 1830 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
30 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 64715
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
400 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 60198
  • Metry kw. 3500 m²
  • Odległość do plaży 130 m
Sprzedaż
65 000 € 162 €/m²
  • Kod obiektowy 63349
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
92 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 65637
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera