45 000 €
292 €/m²
Property 64780 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 750 m
  • Odległość od lotniska: 65 km

Opis

Na sprzedaż Działka154 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 60 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 63796
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
45 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 45583
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 4700 m
Sprzedaż
58 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 36483
  • Metry kw. 1086 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
65 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 64716
  • Metry kw. 3300 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
55 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 33167
  • Metry kw. 5300 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
41 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 60892
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
38 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 63459
  • Metry kw. 178 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
45 000 € 306 €/m²
  • Kod obiektowy 32227
  • Metry kw. 147 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
40 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 33421
  • Metry kw. 4019 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
65 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 64804
  • Metry kw. 2292 m²
  • Odległość do plaży 900 m

Subskrypcja newslettera