640 000 €
6400 €/m²
Property 56208 photo 1
Property 56208 photo 2
Property 56208 photo 3
Property 56208 photo 4
Property 56208 photo 5
Property 56208 photo 6
Property 56208 photo 7
Property 56208 photo 8
Property 56208 photo 9
Property 56208 photo 10
Property 56208 photo 11
Property 56208 photo 12
Property 56208 photo 13
Property 56208 photo 14
Property 56208 photo 15
Property 56208 photo 16
Property 56208 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2013
  • Rok remontu: 2022
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 100 metrów kwadratów na Krecie. Piwnica się z 2 spiżarni. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod obiektowy 65409
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod obiektowy 62220
  • Metry kw. 142 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
640 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 56208
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod obiektowy 65955
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
950 000 € 12179 €/m²
  • Kod obiektowy 60124
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod obiektowy 65564
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera