695 000 €
2228 €/m²
Property 49459 photo 1
Property 49459 photo 2
Property 49459 photo 3
Property 49459 photo 4
Property 49459 photo 5
Property 49459 photo 6
Property 49459 photo 7
Property 49459 photo 8
Property 49459 photo 9
Property 49459 photo 10
Property 49459 photo 11
Property 49459 photo 12
Property 49459 photo 13
Property 49459 photo 14
Property 49459 photo 15
Property 49459 photo 16
Property 49459 photo 17
Property 49459 photo 18
Property 49459 photo 19
Property 49459 photo 20
Property 49459 photo 21

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2002
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 93 km

Sprzedaż
736 000 € 5183 €/m²
  • Kod obiektowy 62221
  • Metry kw. 142 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 61624
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
700 000 € 2160 €/m²
  • Kod obiektowy 45268
  • Metry kw. 324 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
693 000 € 3465 €/m²
  • Kod obiektowy 47134
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
950 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 51144
  • Metry kw. 433 m²
  • Odległość do plaży 770 m
Sprzedaż
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod obiektowy 65409
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera