1 050 000 €
6954 €/m²
Property 61625 photo 1
Property 61625 photo 2
Property 61625 photo 3
Property 61625 photo 4
Property 61625 photo 5
Property 61625 photo 6
Property 61625 photo 7
Property 61625 photo 8

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2012
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Sprzedaż
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • Kod obiektowy 62608
  • Metry kw. 357 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
1 550 000 € 2952 €/m²
  • Kod obiektowy 65234
  • Metry kw. 525 m²
  • Odległość do plaży 3100 m
Sprzedaż
1 067 000 € 2667 €/m²
  • Kod obiektowy 40518
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 067 000 € 6276 €/m²
  • Kod obiektowy 62193
  • Metry kw. 170 m²
  • Odległość do plaży 850 m
Sprzedaż
1 200 000 € 4285 €/m²
  • Kod obiektowy 50227
  • Metry kw. 280 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 500 000 € 7500 €/m²
  • Kod obiektowy 65411
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
950 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 51144
  • Metry kw. 433 m²
  • Odległość do plaży 770 m
Sprzedaż
1 386 000 € 7035 €/m²
  • Kod obiektowy 54752
  • Metry kw. 197 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera