1 500 000 €
7500 €/m²
Property 65411 photo 1
Property 65411 photo 2
Property 65411 photo 3
Property 65411 photo 4
Property 65411 photo 5
Property 65411 photo 6
Property 65411 photo 7
Property 65411 photo 8
Property 65411 photo 9

Details

  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • Odległość do morza: 3300 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Sprzedaż
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod obiektowy 61298
  • Metry kw. 582 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod obiektowy 45258
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 34811
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 700 000 € 2881 €/m²
  • Kod obiektowy 39168
  • Metry kw. 590 m²
  • Rooms 11
Rekomendowane Sprzedaż
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 49720
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 600 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 34409
  • Metry kw. 350 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Kod obiektowy 62739
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
1 600 000 € 6400 €/m²
  • Kod obiektowy 49849
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 813 000 € 3626 €/m²
  • Kod obiektowy 56674
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera