540 000 €
4909 €/m²
Property 61671 photo 1
Property 61671 photo 2
Property 61671 photo 3
Property 61671 photo 4
Property 61671 photo 5
Property 61671 photo 6
Property 61671 photo 7
Property 61671 photo 8
Property 61671 photo 9
Property 61671 photo 10

Details

  • Liczba pokoi: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 6000 m
  • Odległość od lotniska: 77 km

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 110 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
670 000 € 2233 €/m²
  • Kod obiektowy 65955
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
495 000 € 2877 €/m²
  • Kod obiektowy 64164
  • Metry kw. 172 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56920
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
650 000 € 1354 €/m²
  • Kod obiektowy 30518
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
520 000 € 2080 €/m²
  • Kod obiektowy 65972
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 9

Subskrypcja newslettera