Sprzedaż - Działka 4300 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
825 000 €
191 €/m²
Property 37479 photo 1
Property 37479 photo 2
  • Kod obiektowy 37479
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 4300 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Opis

Na sprzedaż Działka4300 metrów kwadratowych w Limassol. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja