Sprzedaż - Działka w Limassol

Grecja Cypr Limassol
900 000 €
231 €/m²
Property 35318 photo 1
Property 35318 photo 2
Property 35318 photo 3
Property 35318 photo 4
  • Kod obiektowy 35318
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 50 km

Opis

Na sprzedaż Działka0 metrów kwadratowych w Limassol. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 200 000 € 1 000 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 37033
  • Metry kw. 11914 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 178 €/m²
  • Kod obiektowy 35997
  • Metry kw. 5600 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
750 000 € 143 €/m²
  • Kod obiektowy 28896
  • Metry kw. 5217 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
1 200 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 48692
  • Metry kw. 10385 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
1 000 000 € 312 €/m²
  • Kod obiektowy 32180
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
1 338 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 25613
  • Metry kw. 37459 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
1 300 000 € 117 €/m²
  • Kod obiektowy 44446
  • Metry kw. 11085 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera