Sprzedaż - Działka 13600 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Sani powiedział:
250 000 €
18 €/m²
Property 61821 photo 1
Property 61821 photo 2
Property 61821 photo 3
Property 61821 photo 4
Property 61821 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 72 km

Opis

Na sprzedaż Działka13600 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 275 €/m²
  • Kod obiektowy 5060
  • Metry kw. 1270 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
350 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 44759
  • Metry kw. 9900 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
265 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 34939
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 140 m
Sprzedaż
290 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 2494
  • Metry kw. 6750 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
220 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 42298
  • Metry kw. 8150 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
220 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 47550
  • Metry kw. 9603 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
262 000 € 374 €/m²
  • Kod obiektowy 26549
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
277 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 31765
  • Metry kw. 4062 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
220 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 13564
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
350 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 4474
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera