50 000 €
91 €/m²
Property 6209 photo 1
Property 6209 photo 2
Property 6209 photo 3
Property 6209 photo 4
Property 6209 photo 5
Property 6209 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż Działka546 metrów kwadratowych na Evii. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 190 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
60 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 5184
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
65 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5198
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
70 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 5277
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
63 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 5435
  • Metry kw. 1625 m²
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6184
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6185
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 6188
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
65 000 € 216 €/m²
  • Kod obiektowy 6546
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
65 000 € 209 €/m²
  • Kod obiektowy 6548
  • Metry kw. 310 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
50 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 42882
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1900 m

Subskrypcja newslettera