65 000 €
130 €/m²
Property 6188 photo 1
Property 6188 photo 2
Property 6188 photo 3
Property 6188 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 200 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na Evii. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 6545
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
95 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56404
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
85 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 23322
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6184
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
65 000 € 209 €/m²
  • Kod obiektowy 6548
  • Metry kw. 310 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
65 000 € 216 €/m²
  • Kod obiektowy 6546
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
60 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 5184
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 6186
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
80 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 42873
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
66 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 37426
  • Metry kw. 1003 m²
  • Odległość do plaży 120 m

Subskrypcja newslettera