75 000 €
150 €/m²
Property 6186 photo 1
Property 6186 photo 2
Property 6186 photo 3
Property 6186 photo 4
Property 6186 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 200 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na Evii. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
95 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56404
  • Metry kw. 7300 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
85 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 23322
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
100 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 9440
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
86 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 5165
  • Metry kw. 1322 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
65 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5198
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
70 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 9838
  • Metry kw. 471 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
75 000 € 149 €/m²
  • Kod obiektowy 6228
  • Metry kw. 503 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 6186
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
85 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 50175
  • Metry kw. 1030 m²
  • Odległość do plaży 100 m

Subskrypcja newslettera