60 000 €
14 €/m²
Property 5184 photo 1
Property 5184 photo 2
Property 5184 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1300 m

Opis

Na sprzedaż Działka4200 metrów kwadratowych na Evii. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 210 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
50 000 € 35 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 25011
  • Metry kw. 507 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
65 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5198
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
50 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 42882
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
76 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 6020
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 27000 m
Sprzedaż
85 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 23322
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
70 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 9838
  • Metry kw. 471 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
65 000 € 209 €/m²
  • Kod obiektowy 6548
  • Metry kw. 310 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6185
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
66 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 37426
  • Metry kw. 1003 m²
  • Odległość do plaży 120 m

Subskrypcja newslettera