Sprzedaż - Działka 307 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Pirgadikia
350 000 € 330 000 €
1074 €/m²
Property 62308 photo 1
Property 62308 photo 2
Property 62308 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,35
  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość od lotniska: 88 km

Opis

Na sprzedaż Działka307 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja