335 000 €
3317 €/m²
Property 65471 photo 1
Property 65471 photo 2
Property 65471 photo 3
Property 65471 photo 4
Property 65471 photo 5
Property 65471 photo 6
Property 65471 photo 7
Property 65471 photo 8
Property 65471 photo 9
Property 65471 photo 10
Property 65471 photo 11
Property 65471 photo 12
Property 65471 photo 13
Property 65471 photo 14
Property 65471 photo 15
Property 65471 photo 16
Property 65471 photo 17
Property 65471 photo 18
Property 65471 photo 19
Property 65471 photo 20
Property 65471 photo 21
Property 65471 photo 22
Property 65471 photo 23
Property 65471 photo 24
Property 65471 photo 25
Property 65471 photo 26
Property 65471 photo 27
Property 65471 photo 28
Property 65471 photo 29

Details

  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 110 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 101 metrów kwadratów na Peloponezie. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 3307 €/m²
  • Kod obiektowy 60807
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
350 000 € 330 000 € 1666 €/m²
  • Kod obiektowy 62557
  • Metry kw. 198 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
340 000 € 1888 €/m²
  • Kod obiektowy 62642
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
350 000 € 310 000 € 1834 €/m²
  • Kod obiektowy 62677
  • Metry kw. 169 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
450 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 63054
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
420 000 € 410 000 € 1357 €/m²
  • Kod obiektowy 63964
  • Metry kw. 302 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
270 000 € 250 000 € 1851 €/m²
  • Kod obiektowy 64458
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 65126
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
335 000 € 3316 €/m²
  • Kod obiektowy 65471
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
395 000 € 2724 €/m²
  • Kod obiektowy 66000
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera