1 400 000 €
6731 €/m²
Property 62732 photo 1
Property 62732 photo 2
Property 62732 photo 3
Property 62732 photo 4
Property 62732 photo 5
Property 62732 photo 6
Property 62732 photo 7
Property 62732 photo 8
Property 62732 photo 9

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Type of flooring: wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 11500 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 208 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Czwarte piętro się z 3 sypialnie, 3 łazienek z prysznicem oraz WC. Piąte piętro się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto.także zawiera klimatyzacja, parking, ogród, trawę, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 650 000 € 8918 €/m²
  • Kod obiektowy 8247
  • Metry kw. 185 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Kod obiektowy 64180
  • Metry kw. 146 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Kod obiektowy 57179
  • Metry kw. 390 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 56947
  • Metry kw. 224 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Kod obiektowy 19657
  • Metry kw. 232 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod obiektowy 60414
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 700 000 € 7834 €/m²
  • Kod obiektowy 64181
  • Metry kw. 217 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 3649
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod obiektowy 37298
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera