1 200 000 €
8219 €/m²
Property 64180 photo 1
Property 64180 photo 2
Property 64180 photo 3
Property 64180 photo 4
Property 64180 photo 5
Property 64180 photo 6
Property 64180 photo 7

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 146 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon, jedna łazienka, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni także zawiera kominek, klimatyzacja, basen, ogród, trawę, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Kod obiektowy 65346
  • Metry kw. 142 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod obiektowy 65134
  • Metry kw. 158 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Kod obiektowy 62300
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod obiektowy 60411
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 175 000 € 10217 €/m²
  • Kod obiektowy 58421
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Kod obiektowy 14288
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 630 m
Sprzedaż
1 400 000 € 8750 €/m²
  • Kod obiektowy 64958
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 64232
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod obiektowy 57794
  • Metry kw. 297 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera