1 300 000 €
5417 €/m²
Property 60414 photo 1
Property 60414 photo 2
Property 60414 photo 3
Property 60414 photo 4

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 240 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Siódme piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Ósme piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. ninth floor się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera kominek, basen, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod obiektowy 65134
  • Metry kw. 158 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 820 000 € 9732 €/m²
  • Kod obiektowy 64820
  • Metry kw. 187 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 650 000 € 6600 €/m²
  • Kod obiektowy 3143
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod obiektowy 60413
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Kod obiektowy 62732
  • Metry kw. 208 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod obiektowy 37298
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 3649
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
1 550 000 € 3875 €/m²
  • Kod obiektowy 13475
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 700 000 € 7834 €/m²
  • Kod obiektowy 64181
  • Metry kw. 217 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Kod obiektowy 62300
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera