195 000 €
3095 €/m²
Property 62928 photo 1
Property 62928 photo 2
Property 62928 photo 3
Property 62928 photo 4
Property 62928 photo 5
Property 62928 photo 6
Property 62928 photo 7
Property 62928 photo 8
Property 62928 photo 9
Property 62928 photo 10
Property 62928 photo 11
Property 62928 photo 12
Property 62928 photo 13
Property 62928 photo 14
Property 62928 photo 15

Details

  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 2009
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 230 m
  • Odległość od lotniska: 110 km

Usługi

  • Kominek
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 metrów kwadratów na Peloponezie. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
225 000 € 3515 €/m²
  • Kod obiektowy 61375
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod obiektowy 61388
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
195 000 € 3095 €/m²
  • Kod obiektowy 62928
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3090 €/m²
  • Kod obiektowy 62952
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
280 000 € 2545 €/m²
  • Kod obiektowy 63512
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
285 000 € 2095 €/m²
  • Kod obiektowy 63968
  • Metry kw. 136 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
160 000 € 2388 €/m²
  • Kod obiektowy 64211
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 64666
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 64757
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera