170 000 €
3091 €/m²
Property 62952 photo 1
Property 62952 photo 2
Property 62952 photo 3
Property 62952 photo 4
Property 62952 photo 5
Property 62952 photo 6
Property 62952 photo 7
Property 62952 photo 8
Property 62952 photo 9
Property 62952 photo 10
Property 62952 photo 11
Property 62952 photo 12
Property 62952 photo 13
Property 62952 photo 14

Details

  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 1977
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 120 m
  • Odległość od lotniska: 112 km

Usługi

  • Ogrzewanie podłogowe
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratów na Peloponezie. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
154 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 61385
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
195 000 € 3095 €/m²
  • Kod obiektowy 62928
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
170 000 € 3090 €/m²
  • Kod obiektowy 62952
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
137 000 € 1473 €/m²
  • Kod obiektowy 63263
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
145 000 € 2132 €/m²
  • Kod obiektowy 63967
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2388 €/m²
  • Kod obiektowy 64211
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 2622 €/m²
  • Kod obiektowy 64666
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
200 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 64757
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 65015
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera