70 000 € 67 000 €
1523 €/m²
Property 63116 photo 1
Property 63116 photo 2
Property 63116 photo 3
Property 63116 photo 4
Property 63116 photo 5
Property 63116 photo 6
Property 63116 photo 7

Details

  • Profitability: 6%
  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1965
  • Rok remontu: 2023
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na w pół-piwnicy piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
78 000 € 2108 €/m²
  • Kod obiektowy 64151
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
68 000 € 2266 €/m²
  • Kod obiektowy 64155
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
75 000 € 2272 €/m²
  • Kod obiektowy 64282
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
65 000 € 2166 €/m²
  • Kod obiektowy 64439
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
76 000 € 2171 €/m²
  • Kod obiektowy 64440
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
87 000 € 2175 €/m²
  • Kod obiektowy 64441
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
87 000 € 1581 €/m²
  • Kod obiektowy 64442
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
100 000 € 1492 €/m²
  • Kod obiektowy 64511
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera