60 000 €
2500 €/m²
Property 66159 photo 1
Property 66159 photo 2
Property 66159 photo 3
Property 66159 photo 4
Property 66159 photo 5
Property 66159 photo 6

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1971
  • Rok remontu: 2026
  • Liczba pokoi: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 24 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Inwestycja Sprzedaż
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod obiektowy 49389
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
70 000 € 1707 €/m²
  • Kod obiektowy 62395
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
73 000 € 1825 €/m²
  • Kod obiektowy 62458
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
75 000 € 2272 €/m²
  • Kod obiektowy 64282
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
70 000 € 1272 €/m²
  • Kod obiektowy 64565
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
72 000 € 2057 €/m²
  • Kod obiektowy 64703
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
70 000 € 2413 €/m²
  • Kod obiektowy 65528
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
75 000 € 2142 €/m²
  • Kod obiektowy 65700
  • Metry kw. 35 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera