135 000 €
2700 €/m²
Property 63135 photo 1
Property 63135 photo 2
Property 63135 photo 3
Property 63135 photo 4
Property 63135 photo 5
Property 63135 photo 6
Property 63135 photo 7
Property 63135 photo 8
Property 63135 photo 9
Property 63135 photo 10
Property 63135 photo 11
Property 63135 photo 12
Property 63135 photo 13
Property 63135 photo 14
Property 63135 photo 15
Property 63135 photo 16
Property 63135 photo 17
Property 63135 photo 18
Property 63135 photo 19
Property 63135 photo 20
Property 63135 photo 21
Property 63135 photo 22

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1985
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Energy Class: B
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na sprzedaż duplex o powierzchni 50 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się zParter się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z jedna sypialnia. Dupleks ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
155 000 € 2214 €/m²
  • Kod obiektowy 58251
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
179 000 € 1845 €/m²
  • Kod obiektowy 59893
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
185 000 € 2176 €/m²
  • Kod obiektowy 62260
  • Metry kw. 85 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
135 000 € 2700 €/m²
  • Kod obiektowy 63135
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
179 000 € 2632 €/m²
  • Kod obiektowy 64171
  • Metry kw. 68 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
173 000 € 1730 €/m²
  • Kod obiektowy 65783
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 944 €/m²
  • Kod obiektowy 65951
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
155 000 € 775 €/m²
  • Kod obiektowy 66118
  • Metry kw. 200 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera