310 000 €
7381 €/m²
Property 63911 photo 1
Property 63911 photo 2
Property 63911 photo 3
Property 63911 photo 4
Property 63911 photo 5
Property 63911 photo 6
Property 63911 photo 7
Property 63911 photo 8
Property 63911 photo 9

Details

  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3200 m
  • Odległość od lotniska: 28 km

Usługi

  • Access
  • Telewizja satelitarna
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod obiektowy 61748
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 220 000 € 2750 €/m²
  • Kod obiektowy 62029
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
360 000 € 2880 €/m²
  • Kod obiektowy 62111
  • Metry kw. 125 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod obiektowy 62178
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 2561 €/m²
  • Kod obiektowy 62253
  • Metry kw. 121 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 62330
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
275 000 € 6875 €/m²
  • Kod obiektowy 62386
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
410 000 € 4019 €/m²
  • Kod obiektowy 62419
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
285 000 € 5181 €/m²
  • Kod obiektowy 62422
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
335 000 € 3722 €/m²
  • Kod obiektowy 62481
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera