195 000 €
4333 €/m²
Property 63919 photo 1
Property 63919 photo 2
Property 63919 photo 3
Property 63919 photo 4
Property 63919 photo 5
Property 63919 photo 6

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 1972
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Usługi

  • Winda
  • Access
  • Podwójna szyba
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
215 000 € 3257 €/m²
  • Kod obiektowy 62892
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 4000 €/m²
  • Kod obiektowy 62913
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 63233
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
285 000 € 3653 €/m²
  • Kod obiektowy 63264
  • Metry kw. 78 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
165 000 € 2357 €/m²
  • Kod obiektowy 63831
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod obiektowy 63905
  • Metry kw. 54 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
177 000 € 1770 €/m²
  • Kod obiektowy 63906
  • Metry kw. 100 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
175 000 € 4487 €/m²
  • Kod obiektowy 63918
  • Metry kw. 39 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod obiektowy 63919
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera