205 000 €
2384 €/m²
Property 63980 photo 1
Property 63980 photo 2
Property 63980 photo 3
Property 63980 photo 4
Property 63980 photo 5
Property 63980 photo 6
Property 63980 photo 7
Property 63980 photo 8
Property 63980 photo 9

Details

  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 1980
  • Rok remontu: 2021
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Type of flooring: marble/wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 86 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
250 000 € 7812 €/m²
  • Kod obiektowy 62967
  • Metry kw. 32 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
250 000 € 8064 €/m²
  • Kod obiektowy 63006
  • Metry kw. 31 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
260 500 € 6353 €/m²
  • Kod obiektowy 63008
  • Metry kw. 41 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod obiektowy 63009
  • Metry kw. 36 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
280 500 € 6841 €/m²
  • Kod obiektowy 63011
  • Metry kw. 41 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
251 500 € 6986 €/m²
  • Kod obiektowy 63013
  • Metry kw. 36 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
250 000 € 13157 €/m²
  • Kod obiektowy 63015
  • Metry kw. 19 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
270 000 € 2872 €/m²
  • Kod obiektowy 63021
  • Metry kw. 94 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 4814 €/m²
  • Kod obiektowy 63053
  • Metry kw. 54 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 63507
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera