95 000 €
2317 €/m²
Property 63986 photo 1
Property 63986 photo 2
Property 63986 photo 3
Property 63986 photo 4
Property 63986 photo 5
Property 63986 photo 6
Property 63986 photo 7
Property 63986 photo 8
Property 63986 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1965
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Usługi

  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
105 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 63909
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
95 000 € 2317 €/m²
  • Kod obiektowy 63986
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
78 000 € 2108 €/m²
  • Kod obiektowy 64151
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
139 000 € 1805 €/m²
  • Kod obiektowy 64425
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
87 000 € 2175 €/m²
  • Kod obiektowy 64441
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
87 000 € 1581 €/m²
  • Kod obiektowy 64442
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera