139 000 €
1805 €/m²
Property 64425 photo 1
Property 64425 photo 2
Property 64425 photo 3
Property 64425 photo 4
Property 64425 photo 5
Property 64425 photo 6
Property 64425 photo 7
Property 64425 photo 8
Property 64425 photo 9
Property 64425 photo 10
Property 64425 photo 11
Property 64425 photo 12

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2005
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: Trwa wydawanie Świadectwa Charakterystyki Energetycznej
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 7000 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Usługi

  • Parking
  • Access
  • Podwójna szyba
  • Schody wewnętrzne

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera klimatyzacja, parking, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
158 000 € 2051 €/m²
  • Kod obiektowy 64912
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod obiektowy 64950
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod obiektowy 65006
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
148 000 € 2276 €/m²
  • Kod obiektowy 65018
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
134 000 € 2436 €/m²
  • Kod obiektowy 65275
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
138 000 € 3729 €/m²
  • Kod obiektowy 65429
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 1550 €/m²
  • Kod obiektowy 65510
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
132 000 € 2275 €/m²
  • Kod obiektowy 65529
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera