610 000 €
5596 €/m²
Property 64675 photo 1
Property 64675 photo 2
Property 64675 photo 3
Property 64675 photo 4
Property 64675 photo 5
Property 64675 photo 6
Property 64675 photo 7
Property 64675 photo 8
Property 64675 photo 9
Property 64675 photo 10
Property 64675 photo 11
Property 64675 photo 12
Property 64675 photo 13
Property 64675 photo 14
Property 64675 photo 15
Property 64675 photo 16

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1400 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 109 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
510 000 € 3187 €/m²
  • Kod obiektowy 65254
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
735 000 € 6621 €/m²
  • Kod obiektowy 64242
  • Metry kw. 111 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod obiektowy 65334
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod obiektowy 65337
  • Metry kw. 84 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
580 000 € 4461 €/m²
  • Kod obiektowy 65669
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
535 000 € 2454 €/m²
  • Kod obiektowy 57495
  • Metry kw. 218 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
780 000 € 6782 €/m²
  • Kod obiektowy 64890
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod obiektowy 52316
  • Metry kw. 405 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera