940 000 €
7402 €/m²
Property 64215 photo 1
Property 64215 photo 2
Property 64215 photo 3
Property 64215 photo 4
Property 64215 photo 5
Property 64215 photo 6
Property 64215 photo 7
Property 64215 photo 8
Property 64215 photo 9
Property 64215 photo 10
Property 64215 photo 11

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 127 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Piąte piętro się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Szóste piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, basen, ogród, trawę, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Kod obiektowy 65676
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Kod obiektowy 19657
  • Metry kw. 232 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod obiektowy 51492
  • Metry kw. 289 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Kod obiektowy 64956
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod obiektowy 63791
  • Metry kw. 147 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod obiektowy 65063
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod obiektowy 58918
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod obiektowy 64965
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod obiektowy 60413
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera