1 100 000 €
7483 €/m²
Property 63791 photo 1
Property 63791 photo 2
Property 63791 photo 3
Property 63791 photo 4
Property 63791 photo 5
Property 63791 photo 6
Property 63791 photo 7

Details

  • Rok budowy: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 28 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 147 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. Domek ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, basen, ogród, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Kod obiektowy 58407
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod obiektowy 60413
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Kod obiektowy 19657
  • Metry kw. 232 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod obiektowy 38715
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Kod obiektowy 65676
  • Metry kw. 156 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod obiektowy 64880
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Kod obiektowy 64180
  • Metry kw. 146 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 63853
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
940 000 € 7401 €/m²
  • Kod obiektowy 64215
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Kod obiektowy 19509
  • Metry kw. 306 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera