1 120 000 €
7467 €/m²
Property 64956 photo 1
Property 64956 photo 2
Property 64956 photo 3
Property 64956 photo 4
Property 64956 photo 5
Property 64956 photo 6
Property 64956 photo 7
Property 64956 photo 8

Details

  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 19 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 150 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 2 pięter. Pół-piwnica się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka, spiżarnia. Domek ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, basen, ogród, trawę, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 56947
  • Metry kw. 224 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 64232
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod obiektowy 65137
  • Metry kw. 151 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 600 000 € 5333 €/m²
  • Kod obiektowy 37298
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod obiektowy 38715
  • Metry kw. 290 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod obiektowy 57794
  • Metry kw. 297 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Kod obiektowy 62300
  • Metry kw. 135 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Kod obiektowy 19657
  • Metry kw. 232 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 650 000 € 6600 €/m²
  • Kod obiektowy 3143
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera