79 000 €
1386 €/m²
Property 64290 photo 1
Property 64290 photo 2
Property 64290 photo 3
Property 64290 photo 4
Property 64290 photo 5
Property 64290 photo 6
Property 64290 photo 7
Property 64290 photo 8
Property 64290 photo 9
Property 64290 photo 10
Property 64290 photo 11
Property 64290 photo 12
Property 64290 photo 13
Property 64290 photo 14

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 1974
  • Liczba pokoi: 2
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 250 m

Usługi

  • Magazyn
  • Access
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 metrów kwadratów w Kavali. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ przedni także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
95 000 € 791 €/m²
  • Kod obiektowy 61178
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
85 000 € 1416 €/m²
  • Kod obiektowy 63450
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
79 000 € 1385 €/m²
  • Kod obiektowy 64290
  • Metry kw. 57 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
73 000 € 2517 €/m²
  • Kod obiektowy 64837
  • Metry kw. 29 m²
  • Odległość do plaży 490 m
Sprzedaż
105 000 € 2333 €/m²
  • Kod obiektowy 65267
  • Metry kw. 45 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
105 000 € 2692 €/m²
  • Kod obiektowy 65269
  • Metry kw. 39 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera