160 000 €
347 €/m²
Property 6454 photo 1
Property 6454 photo 2
Property 6454 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 4
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż Działka461 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 185 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 487 €/m²
  • Kod obiektowy 59543
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
170 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 62847
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
175 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 3765
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
150 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 62922
  • Metry kw. 731 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5812
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
145 000 € 512 €/m²
  • Kod obiektowy 65474
  • Metry kw. 283 m²
  • Odległość do plaży 330 m
Sprzedaż
195 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 63662
  • Metry kw. 985 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
200 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 60801
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
130 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 5267
  • Metry kw. 1137 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
218 000 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 58350
  • Metry kw. 335 m²
  • Odległość do plaży 180 m

Subskrypcja newslettera