145 000 €
512 €/m²
Property 65474 photo 1
Property 65474 photo 2
Property 65474 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,5
  • Odległość do morza: 330 m

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka283 metrów kwadratowych na Thassos. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 142 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 5812
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
120 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 19910
  • Metry kw. 1080 m²
  • Odległość do plaży 110 m
Sprzedaż
160 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 50474
  • Metry kw. 5770 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
150 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 55947
  • Metry kw. 4848 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
130 000 € 325 €/m²
  • Kod obiektowy 4121
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
150 000 € 205 €/m²
  • Kod obiektowy 62922
  • Metry kw. 731 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
200 000 € 487 €/m²
  • Kod obiektowy 59543
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
160 000 € 347 €/m²
  • Kod obiektowy 6454
  • Metry kw. 461 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
200 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 60801
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
175 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 3765
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m

Subskrypcja newslettera