200 000 €
49 €/m²
Property 60801 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,6
  • Odległość do morza: 480 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż Działka4010 metrów kwadratowych na Thassos. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 186 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
230 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 37374
  • Metry kw. 20934 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
170 000 € 212 €/m²
  • Kod obiektowy 62847
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
170 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 5264
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
250 000 € 200 000 € 77 €/m²
  • Kod obiektowy 42823
  • Metry kw. 2570 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
200 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 60801
  • Metry kw. 4010 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
195 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 63662
  • Metry kw. 985 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
200 000 €
  • Kod obiektowy 3410
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
200 000 € 487 €/m²
  • Kod obiektowy 59543
  • Metry kw. 410 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
175 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 3765
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
200 000 € 542 €/m²
  • Kod obiektowy 59542
  • Metry kw. 369 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera