2 442 600 € 1 825 000 €
10196 €/m²
Property 64619 photo 1
Property 64619 photo 2
Property 64619 photo 3
Property 64619 photo 4
Property 64619 photo 5
Property 64619 photo 6
Property 64619 photo 7
Property 64619 photo 8
Property 64619 photo 9
Property 64619 photo 10
Property 64619 photo 11
Property 64619 photo 12
Property 64619 photo 13
Property 64619 photo 14
Property 64619 photo 15
Property 64619 photo 16
Property 64619 photo 17
Property 64619 photo 18
Property 64619 photo 19
Property 64619 photo 20
Property 64619 photo 21
Property 64619 photo 22
Property 64619 photo 23
Property 64619 photo 24
Property 64619 photo 25
Property 64619 photo 26
Property 64619 photo 27
Property 64619 photo 28
Property 64619 photo 29
Property 64619 photo 30
Property 64619 photo 31
Property 64619 photo 32
Property 64619 photo 33
Property 64619 photo 34
Property 64619 photo 35
Property 64619 photo 36

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 300 km
  • Odległość od lotniska: 3 km

Sprzedaż
2 200 000 € 11000 €/m²
  • Kod obiektowy 45258
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 000 000 € 6060 €/m²
  • Kod obiektowy 49464
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • Kod obiektowy 33063
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 58324
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 140 000 € 5350 €/m²
  • Kod obiektowy 63365
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • Kod obiektowy 61298
  • Metry kw. 582 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Kod obiektowy 56466
  • Metry kw. 379 m²
  • Odległość do plaży 37 m

Subskrypcja newslettera