3 000 000 € 2 900 000 €
5800 €/m²
Property 33615 photo 1
Property 33615 photo 2
Property 33615 photo 3
Property 33615 photo 4
Property 33615 photo 5
Property 33615 photo 6
Property 33615 photo 7
Property 33615 photo 8
Property 33615 photo 9
Property 33615 photo 10
Property 33615 photo 11
Property 33615 photo 12
Property 33615 photo 13
Property 33615 photo 14
Property 33615 photo 15
Property 33615 photo 16
Property 33615 photo 17
Property 33615 photo 18

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2006
  • Rok remontu: 2018
  • Liczba pokoi: 7
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 60 km

Usługi

  • Parking
  • Basen
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż 2-piętrowa willa o powierzchni 500 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, 2 łazienek, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Willa ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, ogród, grill, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 000 000 € 7915 €/m²
  • Kod obiektowy 56466
  • Metry kw. 379 m²
  • Odległość do plaży 37 m
Sprzedaż
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 58324
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
2 490 000 € 3830 €/m²
  • Kod obiektowy 62543
  • Metry kw. 650 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
3 200 000 € 8000 €/m²
  • Kod obiektowy 41673
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
3 200 000 € 7881 €/m²
  • Kod obiektowy 54602
  • Metry kw. 406 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
3 400 000 € 5666 €/m²
  • Kod obiektowy 51148
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
4 000 000 € 9090 €/m²
  • Kod obiektowy 51440
  • Metry kw. 440 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera