380 000 €
3762 €/m²
Property 65793 photo 1
Property 65793 photo 2
Property 65793 photo 3
Property 65793 photo 4
Property 65793 photo 5
Property 65793 photo 6
Property 65793 photo 7
Property 65793 photo 8
Property 65793 photo 9
Property 65793 photo 10
Property 65793 photo 11
Property 65793 photo 12
Property 65793 photo 13
Property 65793 photo 14
Property 65793 photo 15
Property 65793 photo 16
Property 65793 photo 17

Details

  • Rok budowy: 1975
  • Rok remontu: 2000
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 36 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 101 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ rożny Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.także zawiera klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
310 000 € 2818 €/m²
  • Kod obiektowy 49860
  • Metry kw. 110 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
370 000 € 4625 €/m²
  • Kod obiektowy 49912
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
450 000 € 3813 €/m²
  • Kod obiektowy 49951
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
345 000 € 2923 €/m²
  • Kod obiektowy 50913
  • Metry kw. 118 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
400 000 € 360 000 € 4390 €/m²
  • Kod obiektowy 51027
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
365 000 € 3119 €/m²
  • Kod obiektowy 51219
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
420 000 € 5600 €/m²
  • Kod obiektowy 51288
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
400 000 € 4597 €/m²
  • Kod obiektowy 51317
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
385 000 € 5746 €/m²
  • Kod obiektowy 51489
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
550 000 € 4365 €/m²
  • Kod obiektowy 52069
  • Metry kw. 126 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera