117 000 €
3545 €/m²
Property 64761 photo 1
Property 64761 photo 2
Property 64761 photo 3
Property 64761 photo 4
Property 64761 photo 5
Property 64761 photo 6
Property 64761 photo 7
Property 64761 photo 8
Property 64761 photo 9
Property 64761 photo 10
Property 64761 photo 11
Property 64761 photo 12
Property 64761 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 4
  • Piętro: Piętro 1
  • Rok budowy: 1963
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 900 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Usługi

  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera klimatyzacja, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 2558 €/m²
  • Kod obiektowy 58549
  • Metry kw. 43 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod obiektowy 61018
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod obiektowy 61150
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
115 000 € 4259 €/m²
  • Kod obiektowy 61319
  • Metry kw. 27 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
105 000 € 3620 €/m²
  • Kod obiektowy 61890
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
110 000 € 1571 €/m²
  • Kod obiektowy 62534
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
105 000 € 4200 €/m²
  • Kod obiektowy 63397
  • Metry kw. 25 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
105 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 63909
  • Metry kw. 33 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
105 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 64658
  • Metry kw. 30 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera