99 000 €
4304 €/m²
Property 65453 photo 1
Property 65453 photo 2
Property 65453 photo 3
Property 65453 photo 4
Property 65453 photo 5
Property 65453 photo 6
Property 65453 photo 7
Property 65453 photo 8
Property 65453 photo 9
Property 65453 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 5
  • Rok budowy: 1970
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 1
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 16 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 23 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
85 000 € 1545 €/m²
  • Kod obiektowy 60529
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
85 000 € 1307 €/m²
  • Kod obiektowy 60610
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
101 000 € 2657 €/m²
  • Kod obiektowy 61018
  • Metry kw. 38 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod obiektowy 61150
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
115 000 € 4259 €/m²
  • Kod obiektowy 61319
  • Metry kw. 27 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
130 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 61730
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
105 000 € 3620 €/m²
  • Kod obiektowy 61890
  • Metry kw. 29 m²
  • Rooms 1
Sprzedaż
87 000 € 2121 €/m²
  • Kod obiektowy 61969
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
148 000 € 3609 €/m²
  • Kod obiektowy 62218
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera