764 640 €
7015 €/m²
Property 64777 photo 1
Property 64777 photo 2
Property 64777 photo 3
Property 64777 photo 4
Property 64777 photo 5
Property 64777 photo 6
Property 64777 photo 7
Property 64777 photo 8
Property 64777 photo 9

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: pompa grzewcza
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3 km
  • Odległość od lotniska: 66 km

Sprzedaż
747 000 € 4668 €/m²
  • Kod obiektowy 65409
  • Metry kw. 160 m²
  • Rooms 3
Wyłączny Sprzedaż
764 640 € 7015 €/m²
  • Kod obiektowy 64777
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
920 000 € 8070 €/m²
  • Kod obiektowy 64076
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 4
Rekomendowane Sprzedaż
949 000 € 2497 €/m²
  • Kod obiektowy 65546
  • Metry kw. 380 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
850 000 € 2361 €/m²
  • Kod obiektowy 65564
  • Metry kw. 360 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
800 000 € 2666 €/m²
  • Kod obiektowy 65748
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 5
Rekomendowane Sprzedaż
1 100 000 € 960 000 € 3200 €/m²
  • Kod obiektowy 30410
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
1 067 000 € 2667 €/m²
  • Kod obiektowy 40518
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 100 000 € 5500 €/m²
  • Kod obiektowy 47133
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 000 000 € 2590 €/m²
  • Kod obiektowy 65909
  • Metry kw. 386 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera