140 000 €
7000 €/m²
Property 64831 photo 1
Property 64831 photo 2
Property 64831 photo 3
Property 64831 photo 4
Property 64831 photo 5
Property 64831 photo 6
Property 64831 photo 7
Property 64831 photo 8
Property 64831 photo 9
Property 64831 photo 10
Property 64831 photo 11
Property 64831 photo 12
Property 64831 photo 13
Property 64831 photo 14
Property 64831 photo 15
Property 64831 photo 16
Property 64831 photo 17

Details

  • Rok budowy: 1978
  • Rok remontu: 2024
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 3700 m
  • Odległość od lotniska: 27 km

Usługi

  • Winda
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 20 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na czwartym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 1388 €/m²
  • Kod obiektowy 65792
  • Metry kw. 144 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
150 000 € 1851 €/m²
  • Kod obiektowy 48458
  • Metry kw. 81 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
165 000 € 916 €/m²
  • Kod obiektowy 50635
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
165 000 € 1375 €/m²
  • Kod obiektowy 36811
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
170 000 € 4146 €/m²
  • Kod obiektowy 65308
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
160 000 € 2222 €/m²
  • Kod obiektowy 60320
  • Metry kw. 72 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
174 000 € 2676 €/m²
  • Kod obiektowy 65111
  • Metry kw. 65 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
160 000 € 3076 €/m²
  • Kod obiektowy 61831
  • Metry kw. 52 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
208 000 € 2773 €/m²
  • Kod obiektowy 65595
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera